محل تبلیغات شما

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام فراوان خدمت شما بزرگوار آن عزیز امیدوارم که حالتان در سایه ستر و رحمت الله خوب باشه
در مقاله قبل راجب سحر مقداری گفتم الان میخواهم انواع جادو را تا حد اطلاعات خودم خدمت شما عرض کنم قبلاً عرض کردم قصه،قصه انرژی های موجود در جهان است و پیامبران و اهل بیت علیهم السلام راجب این قضیه بصورت اشاره روایت و مستحبی اشاراتی کرده اند شلوار پوشیدن نشسته شانه کردن با شانه شکسته غذا در ظرف شکسته وووو منع شده و دلیل آن گفته شده ولی چگونه این فعل باعث آن معلول میشود را نگفته و اگر گفته اند بصورت خیلی کم اشاره شده بیشتر رمز کار در انرژی می‌باشد حدیث داریم نیت المومن خیر من عمله وقتی مومن نیت کند از عملش بهتر است زیرا در عمل امکان پشیمانی وجود دارد ولی نیت نه و انرژی که حاصل از نیت و سوختن قند در مغز و تبدیل شدنمیدانید که انرژی از بین نمی‌رود بلکه تبدیل میشود همان نیت شما غیر از آجری که دارد باعث فرستادن انرژی انجام کار برای شخص و کائنات میشود که راه را هموار کند البته صد البته اینجا بحث آنکس که این انرژی را میفرستد بمیان می آید که قدرتش چقدر است این قضیه رو میشه توی بزرگان عرفان دید که عامیانه میگویند نفسش حقه البته عامیانه هم نه تقریبا همین هم هست یا در اساتید یوگا یا انرژی درمانی البته غیر از عرفان حلقه و این فرقه های من در آوردی که همشون هدف در انحراف بشر از معنویت را دارند به هر حال برمیگردیم به بحث انرژی و جادو تا الان شده راجب موضوعی بی دلیل دلهره فکر بد و نا امید کننده دارید همون فکر بد به حقیقت می‌پیونده بله گفتن و تفأل بالخیر تجدوه یعنی بفال نیک بگیرید میابید خب خداوند نگفته بفال بد بگیرید چون کل نظام هستی بر پایه خیر و برکت بنا گذاشته شده و هر شری از شیطان و نفس ماست جادو ممکن است بر اساس علم واقعی که با اعداد و حروف و طلسمات انجام بشه که علم حروف و اعداد در کل علم شریفیست البته منظور جهت شر نیست بلکه کل علم میگم بعضی از جادوگرها با همین شیوه انرژی بدون آنکه بدانند چطور اتفاق می افته کار میکنند که ذکر جزئیات خودداری میکنم و بی علم و هیچ گونه روش محترم علمی کار میکنند که باز جای شکر دارد که بیشتر این افراد از هیچ گونه علمی برخوردار نیستن چون اگر از روی علم انجام میدادند بسادگی باطل نمیشد بعضی‌ها سوال میکنند فلان کس کارش تو جادو حرف نداره و فلان کارو کرده ووو چطور انجام میشه پس بدون علم؟باید عرض کنم هر آنکس کارش منفیه معمولا شیاطین بهش تقرب دارند و بخصوص کسی که ندانسته و بدون علم طلسمی می‌سوزاند آتشی درست میکند اطرافشان پر از شیطان است که اغلب کارهای ساده را برایشان انجام میدهند چون کار شیاطین بد کرداریست جدایی و تفرقه است در مکتب‌های مختلف شیوها مختلف هستن که بخاطر ایجاد عدم ایجاد هرج مرج از ذکر چگونگی اجتناب میکنم بعضی از جادوگران با یه سری خواندنی به جن را برای انجام کاری یا حتی می‌فرستند البته الان شبه پیش نیاید بیشتر هایی که ممکنه به خانمها صورت بگیره اکثرا جن عاشق است و ربطی به جادوگر ندارد اتفاق افتاده که کسی به محل جادوگر مراجعه کرده از همان روز حس بهشون القا میشه این نشان دهنده این است که در آن مکان که شخص کارش را انجام میدهد پر از شیطان و یکی از آنها بدنبال بیمار رفته و اونو درگیر کرده در رابطه با روغن مالی کردن بنیت درمان هم قبلاً کاملا توضیح دادم اما راجب روغن مالی کردن روغن زیتون بکر را با خواندن هفتاد بار سوره حمد یابرای هر امری خودمان میتوانیم استفاده کنیم و ومی به آنجام کار توسط شخص مقابل نیست دوستان عزیز بقول آیت الله جوادی آملی حتی علم جادو علم دقیقی است که هر کس نمی‌تواند واردش بشود حتی برای درست کردن اسلحه هم که برای اسیب زدن است باید ابزار دقیق مقیاس دقیق و استاد صاحب علم باشد وگرنه چیزی انجام نمیشود راجب شیاطینی که بعضی اعمال بثمر می‌رسانند آنهم از شدت ضعف انرژی ایمانی ماست که باعث آسیب میشویم وگرنه آنها اینقدر ضعیف هستن که از کشتن یه مکس عاجزند انشالله مورد استفاده قرار بگیرد اطلاعات اندک البته بحث خیلی پیچیده است و من چون در حال نوشتن هستم آنچه بذهنم میرسه می‌نویسم و در حالت محاوره بحث دقیقتر میشود که بنده واقعا وقت ایجاد گروه ندارم تا جلسه بعد خدا نگهدارتان

بطال جادو،ابطال سحر،باطل السحر،انواع سحر،انواع جادوگر،انواع سحر سیاه،جادوی یهودیان،سحر فرعون،ابطال طلسم،طلسم نجس،طلسم نحس،راه های ابطال سحر،انواع ابطال سحر،مقابله با جادو،نجاست و جادو،ابطال سحر سیاه،سحر بخت،ابطال سحر با ادرار،درمان سحر،بیماری و طلسمات،جادوی مرگ،جادوی شیطانی،طلسمات شیطانی،ابطال جادو با قران،درمان جادو با قران،جادوی بد،ابطال السحر الخبيث،ابطال ألمس،السحر الاسود،دفع انواع السحر،اقوي ابطال السحر،انواع السحر،انواع المس،انواع مبطلات السحر،قويترين روش أبطال جادو،قویترین نوع سحر،قویترین روش ابطال سحر،جن و جادو،جن و جادوگر،جادوگر و سحر،درمان جادو با غذا،درمان جادو با بخورات،بخور ابطال جادو،انواع بخور ابطال جادو،قران و جادو،ایات ابطال جادو،ایات ابطال سحر،ایات باطل السحر

طب و قرانی یوسف با بهره گیری از قران و علوم غریبه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها