محل تبلیغات شما

با عرض سلام خدمت دوستان خوبم

مدتی است که من ویبلاگهای خود را اپدیت نکردم دلیل این نیست که از کار دست کشیدم دوستان خوبم مدتی است مطالعه و تحقیق میکردم راجب بیمارانی که دچار جن زدگی شده اند را داشتم عرض کنم نمیدانم از کجا و چگونه شروع کنم و سخنم را به بگویم که نگویند خرافه است بیشتر دوستان مقالات من را خوانده و متوجه شده اند که چقدر عامیانه و روشن بیان کردم حالا قویترین مقاله خودم در رابطه با ورود جن به جسد انسان را میخواهم بنویسم و اول از همه باید بگویم این مقاله جهت اطلاع رسانی است و قصد هرج و مرج یا ترس کسی را ندارم اطلاع رسانی مثل اینکه اخبار شبکه یک از یه حمله بد به مثلا امریکا را اطلاع داد شبکه سیما این خبر را اطلاع داده دلیل نیست که همه مردم ایران و دنیا بترسند نه دوستان در وادی متافیزیک ممکن است اکثر مردم انرژی منفی داشته باشند ولی دلیل نیست که جن بتواند بر همه تسلط داشته باشد وقتی کلمه جن را بکار میبریم طرف ما همه جنها نیستند چون علمای جن و بزرگان جن مورد احترام هستند بلکه منظور ما جنهای شیطان صفت و بد کردار سوالی پیش می اید که چرا جنها بد هستند جواب همچنانکه در بین انسانها خوب و بد وجود دارد در بین جنها نیز اینچنین است دوستان چندی قبل با شخصی دیدار کردم که ادعای جفر و اینده ووو را داشت اول این را بگویم جفر علم شریفی است و هر کس نمیتواند بدان دست پیدا کند و اگر کسی به ان دست پیدا کند سکوت پیشه میکند و این را هم بگویم که من اسرار جفر را بلد نیستم چون اعتقاد دارم جفر بدست کسانی می افتد که تقوای کامل و از حرص و ولع دنیا دور شده اند میرسد از بحث خودمان دور نشویم و دیدار خودم را بگویم از در و دیوار سخن و گفت از سلیمان نبی بلقیس وووو حرف زد بنده چون کارم درمان است و به هر دری برای پیدا کردن روشهای خوب برای درمان بیماران روحی تلاش میکنم از او سوال کردم چه روشی برای این درمان دارد با تعجب با پاسخ بی علم او مواجه شدم که گفت همچین چیزی ممکن ندارد گفتم به چه استنادی این حرف را میگوید گفت پس خدا کجاست که چنین اجازه ایی دهد گفتم پس اگر اینطور است خدا کجاست وقتی ادم ی یا به انسانهای بی گناه می شود یا خدا کجاست وقتی کسی بیمار میشود و چرا بیمار به پزشک مراجعه میکند و چرا در خانه نمی نشیند و منتظر خدا نمیشود؟ خداوند مسبب همه امورات است و منشا همه چیز جن مختار است نه مجبور مثل فرشتگان خلاصه مطلب اینقدر لجبازی کرد تا من فایل صوتی که خودم با یک.به نشان دادم باور نمیکنید رنگش زرد شد و انوقت بود که گفت اره وجود دارد ولی من نمیخواستم در جمع بگویم به هر حال دست از لجبازی برنداشت و من رفتنم را بهتر از ماندن ووقت تلف کردن پیش جهلا دانستم دوستان عرض از این داستان را میخواستم بگویم که قضیه جن زدگی و ورود جن به بعضی از مردم را حتی انهایی که دعای جفر و علم منطق میکنند هنوز قبول ندارند جن نمیتونه انسان مسخر کنه به هیچ عنوان ولی جسد انسان تحت تسلط خود قرار میده چگونگی این کار را شرح نمیدهم چون نه ومی دارد و اینکه نمیخوام رموز این قضیه بدست افراد سودجو بیفتد دوستان شده ممکن است شنیده باشید یه دختر تنها در یک شب 0درجه عوض شده و شروع به هزیان گفتن میکند مثلا من اسمانی شده ام یا من سیده هستم یا حرفهای بی ربط که با عقل ادم جور در نمی اید شده بنده یوسف هستم بنده ناچیز خدا دوستان بنظر شما چه شده که در یک شب این اتفاق افتاده لحضاتی خوب میشود دوباره همین قصه ممکن است اول خانواده فکرهای معنوی به ذهنشان خطور کند انهم بعلت مذهبی و احساسی بودن افراد است ولی نه بعد از مدتی اوضاع خرابتر میشود و دختر اوضاعش بد میشود به هر نحوی از چرت و پرت گفتن و پرخاشگری از گذاشتن قران جلوگیری از رفتن به مسجد پرهیز و هزار عمل دگیر ممکن است به فساد روی بیاورد دوستان خوبم پیچیدگی این قضیه خیلی است دلیل ان هم جنهایی که هستند با قدرتهای مختلف و تفکر مختلف هستند بعضی تسلطها اجباری هستند بعضی اختیاری که اجباری یا بوسیله جادو یا ساحر فرستاده میشوند و اجازه خروج ندارند و فقط ادم کار کشته میتواند ان را خارج کند بعضی هم عاشق میشوند دوستان خوبم بحث انرژی خیلی مهم است خیلی انرژی مثبت باعث میشود هاله نورانی که دور ماست اجازه نفوذ هر گونه انرژی منفی را ندهد قران نماز اهل بیت ایمان بخدا و بخصوص که خیلی مهم است نشستن در کنار علمای دینی و مفسران برجسته قران مانند ایت الله جوادی املی که نفسش باعث انرژی مثبت میشود و شما تحت هاله مثبت انرژی اشخاص قرار بگیرید خود بخود انرژی کسب میکنید خلاصه جن مسلط اوضاع خانه را دگرگون میکند و اوضاع بغرنج میشود که در اخر یا به روانپزشک و قرص وبعدش تیمارستان و دختر 21ساله به پیر دختر تبدیل میشود و درمانش در همه خانه ها است و ان هم قران است ولی قران را باید صاحب نفسش بخواند و طریقه اخراج ان شیطان را بلد باشد تا برنگردد دوستان خوبم اکثر مردم این مقوله را مزخرفات میدانند دوستان در کشورهای غیر اسلامی دانشکده های اموزش درمان طب یا بیمارستانهای دارند و جن مسلط را قبول دارند درست است که تبلیغ نمیشود ولی دارند و تلاش میکنند درمان کنند این را هم عرض کنم دین اسلام و قران قدرتمندترین درمان است که بوسیله کلمات نورانی قران{جاء الحق و زهق الباطل}تمام انرژیهای منفی خارج میشود من شنیدم که کلاسهایی به عنوان عرفان حلقه دایر شد هاند ما که قران را داریم بهترین قدرت و بهترین انرژی از ایات قران است چرا راه خودمان را دور میکنیم البته تا وقتی انسان نتواند بر نفس خود چیره بشود سخت است با قران مچ شود البته قران تاثیر خود را برو شخص میگذارد دوستان از درمان برای جن زدگی نگفتم چون درمانش با قران ولی پیچیده است اما بدانید مریضی که به قول بعضیدوشخصیتی شده در 90 درصد جن وارد بدنش شده میخواهم کمی باز کنم بیمار جن زده شخصیتی کاملا متفاوت دارد یعنی از یه شخص کاملا فهمیده به شخصیتی واهی تبدیل میشود راستی دوستان جن در همه موارد نمیتواد وارد بدن بسرعت شود اینطور میتوان گفت که اول میکروب وارد بدن بیمار میشود و بعد از زمانی که به ان جایگیری میگوید دوران حاد میشد بعد نقاهت که بعد از درمان است اینن قاعده کلی است جن اول ممکن است اول در خواب بصورت خوابهاب پریشان و جنسی باشد بمدت طولانی و یا ازارهای مکرر که با علایمی مانند جیغ در خواب ترس ووووروی دهد وقتی که انرژی منفی کل بدن را تحت سیطره خود قرار داد انوقت مکان برای ورود جن مهیا میشود بگویم افراد جن زده میلشان به خوردن فست فودها زیاد میشود و از خوردن سیب و و میوهای بهشتی مانند زیتون خرما و انار وو دوری و کراهت دارند دلیل ان هم این است که میکروبها از پاکیزگی دوری میکنند و در تعفنات رشد میکنند جنهای شیطانی هم از خوراک پاک دوری میکنند چون این خوراکها خودشان انرژی مثبت دارند بخاطر همین نفس شیطانی انسان که تحت سیطره جن قرار دارد  از انها دوری کرده دوستان خوبم حواستان باشد که من گفته ام همه مردم جن نمیتواند بر انها مسلط بشود پس با عقل و تدبر بنگرید این را هم بگویم وقتی جن وارد بدن شد فقط و فقط به روش قرانی خاص خارج میشود و کسانی فکر میکنند قران را بروی سینه بیمار ببندند خوب میشود ممکنه است 1درصد تاثیر کند این مثل این میشد که طناب دار را بر گردن محکوم بندازیم بدون اینکه بدانیم چگونه از ان استفاده کنیم محکوم فقط ترس بر او غالب میشود و حکم او که مرگ است اجرا نمیشود و قران نیز و حکم ترس را برای او دارد وگرنه او را خارج نمیکند مگر صاحب نفس باشد که کار کند با قران دوستان بنده قصد توهین به هیچ شخصیتی را ندارم و خودم نیز علمم انقدر نیست که ادعا کنم بنده ادم حقیری هستم که در این وادی توفیق بعضی درمانها بوسیله قران و لطف خدا و اهل بیت را داشته ام کوچیک شما استاد یوسف

طب و قرانی یوسف با بهره گیری از قران و علوم غریبه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها